Prepsany dokument - ztrata diplomky PROBOHA POMOZTE

Ahoj,zrovna delam na svoji diplomce a jak jsem z toho uz pretazenej, tak jsem si do dokumentu DIPLOMKA prekopiroval nejaky materialy z netu a samozrejme cela dnesni prace je v pr..li. Neexistuje nejaky tricek, jak to zase vratit zpatky. Nejakej archiv nebo tak neco? Mam to sice jeste na Flash karte, ale bez tech dnesnich 5 stranek DIk

Odpovědi na otázku

jest-li je to word tak nepomůže nahoře ta šipka zpět ?

Dufaj, ze mas zapnute "vzdy vytvarat zaloznu kopiu". Ak nie tak smola.

podiv se na skryte soubory ve stejnem adresari jestli tam neni nejaka vytvorena zaloha