Preprogramovanie EPROM

Sory ze sa pitam dost od veci,ale neviete nikto aky postup na preprogramovanie EPROM v aute Peugeot 406 HDI 2.0 BSI a pristrojova doka VDO???

Odpovědi na otázku

Ked sa takto pytas tak to ti davam sancu tak 1 ku milion ze ti to niekto vysvetli tak, aby si pochopil ze to sam neurobis . Daj to urobit niekomu kto ma na to patricne technicke vybavenie a patricne know-how o problematike (ani nie je jasne co vlastne chces robit, "preprogramovat eprom" moze znamenat milion veci).