» Poradna » Web a internet

Přeposílání emailů

Ahoj, prosím o radu, jak automaticky přeposílat maily z jedné schránky do druhé. Mám například mail novak@atlas.cz a všechny maily chci automaticky přeposílat na novak@outkook.com. V nastavení novak@atlas.cz nastavím pravidlo, aby se kopie všech zpráv přeposílaly na novak@outkook.com, vše funguje, adresa odesílatelů zůstává nezměněna (např. josef@gmail.com). Já ale potřebuji, aby se mi poslala kopie původního mailu od josef@gmail.com, ale odesilatelem už nebude on nýbrž novak@atlas.cz. Potřebuji to kvůli dalším pravidlům a defacto vyřazení spam filtru, který Outlook.com používá v jejich webovém rozhraní. Možná existuje nějaký forwarder jako webová služba. Díky moc za každou radu.

Odpovědi na otázku

Tak máš smůlu, tohle nejde. To by totiž nebylo přeposílání mailu, ale schránka na atlasu by musela "vycucnout" obsah toho příchozího mailu a vložit ho do nového mailu a odeslat pod svojí adresou. A to se obávám, že jen tak nějaká schránka umět nebude.

at ti nekdo spichne klienta na automaticke stahovani mailu a jejich nasledne preposilani, prace tak na hodku, pro nejakeho studentika dejme tomu na tri.pro inspiraci:https://code.msdn.microsoft.com/windowsdesktop/Simple-IMA... nevyhoda, ze ti to musi bezet neustale na necem (pc, server, nas,...) co je stale online. pokud bys to chtel jako webovou sluzbu, uz by s tim bylo vic prace.

Opravdu žádná taková webová služba už neexistuje? Díky.

Těžko, k čemu by někdo potřeboval takovou blbost? Jsem si jistý, že to jde vyřešit i jinak.

Většina uživatelů (včetně mě) shledává užitečnějším vidět, kdo email skutečně poslal, než kdo ho přeposlal...