» Poradna » Web a internet

Prepojenie WordPress a hosting

Ahojte, potreboval by som ako student pomoc ...Mam vytvorenu stranku na wordpresse (lokalne) a chcel by som ju pomocou domeny a hostingu na servery nejakej firmy spustit normalne. Problem nastane ked chcem prepojit zalozeny profil na akejkolvek stranke kde mam už aj vlastnu domenu a aj hosting na servery ...jednoducho mi to nejde . Na tej poslednej bol problem v tom , že Ked sa chcem prihlasit do wordpressu na moju stranku cez ten web a WordPress v nom tak mi vypise nespravne heslo alebo meno pričom normalne sa mi tam prihlasit da. Preto by som velmi ocenil ak by mi niekto vysvetlil alebo poradil ako mam jednoducho prepojiť svoj už spravený lokal web na Wordpresse s nejakým hostingom a domenou na akejkolvek stranke. Dakujem

Odpovědi na otázku

Moc se v tom co píšeš nevyznám ale dotaz pro začátek: "Přenesl jsi i databázi, nebo jen soubory?"