Přepnutí zvukové karty.

Zdravímje možné nějak rychle a jednoduše přepnout externí zvukovou kartu na systémovou a zpět.Mám externí Asus Xonar s výstupními porty na zadní straně - a tedy hůře dostupnými. Pro obyčejnou komunikaci např. přes Skype bych rád používal sluchátka připíchlá do výstupu ze systémové zvuk. karty na čelním panelu case.Díky za radu.

Odpovědi na otázku

v každom programe si vieš vybrať zvukový vstup/výstup.. v nastaveniach skypeu si vyber integrovanú miesto predvolenej.