Přepnutí obrazu monitoru

Dobrý den, mam u PC 2 monitory. Pěkně fungují avšak když vypnu hlavní monitor tak se obraz přepne na vedlejší monitor. Jde tahle funkce nějak vypnout ? Je to docela otravné . Děkujivideo: https://drive.google.com/file/d/12OLor1OE3-kjQHSkj...

Odpovědi na otázku

Taky sem měl tento problém najed do nastavení a tam máš obraz a tam někde bude něco jako přepínaní monitorů.

Doplnuji: Hlavní monitor je připojený přes DP, vedlejší HDMIGPU: Asus Dual GTX 1060 O6GHl. monitor je Samsung C24FG73, Vedlejší starší Sams. S24D300

ako podla teba system ma vediet, ci si ty ten monitor vypol naschval, alebo sa pokazil? Ak na nom mas otvorene okna a pokazil sa, ako ich zatvoris? Takze je uplne logicke, ze obsah monitora je presunuty na aktivny monitor.

No, vždyť to je snad v pořádku, ne? Když ten monitor není, tak se to, co na něm bylo, přesune na ten, co je. Jak chceš, aby to fungovalo?

Ona velika sranda nastava prave v pripade, kdy tohle nenastane.