» Poradna » Notebooky

Přepnutí integrované grafiky na NVIDIA

Ahojte,mám notebook kde mám integrovanou grafiku Intel HD Graphic 630 a pokaždé když zapnu nějakou hru tak se mi grafika nepřepne na moji GTX 1050. V NVIDIA setting jsem zkoušel dát všude nato aby byl nejvyšší výkon. To samé v power managmentu. Nevím co s tím prostě se to nepřepne. Ovladače to má tak nevím.

Odpovědi na otázku

V panelu nVidia ti výkon nepomůže. Musíš přepnout buď ručně každý program (hru), aby se ti spouštěla na nVidii nebo nastavit globální nastavení na nVidii (pak ale pojede na nvidii skoro všechno).

Tohle nejde prostě to furt valí na intregrovanou i když tam nastavím že chci nvidii

Jen pro jistotu: Ovladac GK je nejnovejsi ovladac z webu vyrobce laptopu, tj. nikoli od nV?

zkoušel jsem a nic :/

přečti si upozornění na nastavení nvidie i při "manuálním nastavení může ovladač změnit nastavení pro zajištěni kompatibility" (nebo tak nějak je to na ovládacím panelu). Některé programy prostě jen na integr.

Je to pravda, i když napevno jde všechno že, ale hlavní je, že při spuštění jakékoliv hry se mi automaticky přepně na nVidii. Proč to tazateli nejde, je mi záhadou.

Tak když nepotřebuješ tu integrovanou tak ji v Biosu zakaž,,,jinak se to nastavuje v biosu takhle PEG = PCI ExpressIGD = Integrated

A vyskytnou se nějaké problémy s ostatními programy ? Když si zakážu tu integrovanou ?

V nvidii mám u her nastavený Vyskovýkoný procesor Nvidia. Dole na liště když najedu na tu ikonu té grafiky tak je tam po spuštění napsáno 0 monitorů a 2 programy (hra a epowerbutton). I tak hra jede na integrovanou. Ovladače jsem si dal takový jaký jsou u Acer u mýho notbooku. Hru zpouštím že na ňu kliknu pravým a dám to spouštění s grafickým procesorem kde je jako defaultní už nastavená ta nvidia ale stejně nic..

celkom by ma zaujímalo na základe čoho usudzuješ, že sa ti hry aj napriek tomu, že je všetko správne nastavené, spúšťajú s integrovanou grafikou?

For Honor má 7 fps a když najedeš do nastavení tak tam je napsaná ta integrovaná intel :)

Zdravím. Mám taky ntbk, a stejné grafiky jako vy. Potýkám se taky se stejným problémem. Jak jste to vyřešil?

Mám stejný problém ale mam nvidia geforce 920 MX a jede mi to furt na Intel HD Graphics 620

Ja mam ten stejný problem jako vy. Jde to nejak vyřešit?