Přepnutí grafiky AMD

Zdravím, chtěl bych poprosit o pomoc. Mám notebook Acer Aspire E15 E5-551G-T6AA a nejde mi na něm přepnout druhou grafiku, která by měla běžet na AMD R7 M265 2g ale momentálně mi teď běží jen standartní AMD R6 Graphics která má jen 1g . Zkoušel jsem si poradit v ovladačích od AMD ale marně, mohl by mi někdo poradit jak to mám udělat prosím? :)

Odpovědi na otázku

Oteřít nastavení Radeon -> Předvolby -> Další nastavení Radeon - v sekci napájení bys měl mít Nastavení přepínatelné grafiky pro aplikace.. Najdi svou hru/aplikaci a nastav - Vysoký výkon. Pak ti pojede ta R7.