» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přepínání výstupu zvuku Win10

Zdravím, potřeboval bych, jestli není nějaká zkratka, jak přepínat zvukové výstupy nebo aspoň jak se rychle dostat do nastavení, místo zdlouhavého klikání přes nastavení.Díky

Odpovědi na otázku

Kliknete na ikonu reproduktor na liště levým tlačítkem a vyberete výstupní zařízení. Do nastavení zvuku se dostanete kliknutím pravým tlačítkem myši na reproduktor - Otevřít nastavení zvuku.

dřív výborně fungoval soundswitch, to byl dvojklik na ikonu v notifikační oblasti. Ale s poslední aktualizací je nestabilní a nejede mi.