» Poradna » Programy

Přepínaní mezi aplikacemi v XP

Při přepínání mezi aplikacemi nebo rozdělanými Word dokumenty apod. pomocí Alt + Tab se mi objevilo středně velké okno, kde jsem viděl obsah stánek, které přepínám. To mi zmizlo a teď vidím jenom klasický proužek s ikonami. Zkoušel jsem kdeco, zobrazovat jako www stránky atd. . Nejsem schopen to znovu vyvolat, bylo to docela užitečné. Nevíte jak na to?,, Díky

Odpovědi na otázku

Nejsem si tím vůbec jistý, ale mám dojem, že tohle hezčí přepínání se mi objevilo po nainstalování PowerToy pro WinXP od Microsoftu.

Heuréka!!!  Bylo to tak, dal jsem je pak pryč a čekám na nové. Díky.

Tak zkus prostě v "obnovení systému" vrátit se o nějaký kousek zpět.