» Poradna » Notebooky

Přepínaní grafiky

Zdravíčko. Můj problem spočívá v tom, že nevím jaktože mě na notebooku od MSI nedaří rozjet hra ktera je dost stara konkretně ford racing 2 ale nepusti se je mi to divné ... a u nastaveni te hry se zobrazuje pouze možnost te integrovane grafiky což je mě také divné ... bude to asi tím nastavením že chci aby to jelo přes tu grafiku vykonější gtx860m jenže nevím jak to zprovoznit pusti se akorat začatek hry a pak to zhasne .. a přitom v dragon gaming cente jsou všude zelene fajfky že je počítač připraven tak nevím budu rad za každou radu předem pěkně děkuji ...

Odpovědi na otázku

Změňte ovladače grafiky. Naistalujte takové, které pochází z období uvedení hry na trh. Stejně platí ale zásada, že na hry je notebook nevhodný. Kdo ji dodržuje, ušetří si mnoho případných problémů a jako bonus získá delší životnost svého notebooku.

Zakladni otazka: Ovladac GK pochazi z webu vyrobce laptopu nebo odjinud? MUSI byt z webu vyrobce toho stroje.