Přepínání grafik

Zdravím. Po upgrade z win 8.1 na win 10 se mi začaly špatně přepínat grafiky. Tzn když zapnu hru tak se mi prostě nestpustí Nvidie ale pořád běžím na integrované, což nechci. Reinstall ovladačů nepomohl, v biosu žádnou nabídku ohledně grafiky nemám, nějaké nápady co s tím prosím?

Odpovědi na otázku

A typ notebooku, tedy i ideálně hw specifikaci, to nepovažujete za důležité ? Nejspíš ne...

Vrátit tam systém, pro který jsou potřebné ovladače na HW.Víc poradit nejde.