» Poradna » Programy

Prepaleni BIOSu???

Mam desku naprostej shit M729 od firmy PC100 jedinej opravdovej udaj o vyrobci je made in china. V nem celeron 300a overclocknutej na 450 (bez problemu)...chtel bych prepalit BIOS. Muzete mi nekde poradit kde hledat novou verzi a jak zjistit jakou aktualni verzi mam ted?? Ma to vubec smysl prepalovat? mam 4,3 gb disk a myslim ze by mohl fungovat rychlejc. Dekuju za rady a kritiku myho mb...

Odpovědi na otázku

Vtipne napsane,vynecham tedy hodnoceni MB ,po startu zapausovat v levem dolnim rohu precist cislo biosu - kompletni.Odkaz na http://www.sysopt.com/bios.html pak bude chtit prave toto cislo a podle nej urci presne vyrobce desky a nabidne nejnovejsi bios(i vlastnosti).Na PCchips.com se pripojuje blbe,vetsinou tam rychle meni verze,ale tady MB.Podle uvedeneho linku jsem zatim nasel vse i novy bios.Mnoho zdaru.

ma to prepsani smysl????? co se muze zmenit k horsimu a co k lepsimu...prezijou to naistalovany okna nebo je nutny reinstall???

Mam M577. Z PCchips.com sem si stahnul BIOS, flashnul a nenabootoval. V obchode me to stalo 300kc za napaleni jineho. Ale ten stazeny jim tam pry nefungoval a original uz nesehnali. Takze mi tam dali nejakou starsi revizi ktera nejni moc kompatibilni s integrovanou zvukovkou. Tolik moje zkusenosti. Pokud neni upgrade NUTNY (novy procesor, jiny druh RAMky) tak to moc nedoporucuju.

doporučuji www.pcchips.cz

Na ceskych strankach nic neni,poslal jsem to mailem od sikmoocku .Zdravim