» Poradna » Mobily

Přenosný reproduktor

Dobrý den Měl jsem reproduktor vedle vany a trochu ho omylem pocákal reproduktor má název tronsmart element t6 plus má ipx 6 voděodolnost ale přestal svítit a občas tak plivne ještě na hoře je kolečko na ovládání zvuku tím nejde ovládat zvuk musím přes telefon reproduktor jsem se díval asi nejde rozebrat hned jsem ho vysušil z venku a dal sušit na topení prosím pomozte mi

Odpovědi na otázku

Jakou čekáš pomoc po internetu, že někdo přijede a opraví ti ho?

Máš tyto možnosti:-vyhodit-rozebrat opravit-zkusit reklamovat, pokud je v záruce. Tyto krámy z Číny často nikdo neopravuje a mění se rovnou za nové...

Děkuji za radu

Tak zřejmě voděodolný není, voda se dostala dovnitř a došlo k jeho poškození.

Kúpeľňa vlhkosť 90% a elektronika nejdú dokopy. Ľudia si berú mobil do kúpelne, potom sa im niečo pokazí a čudujú sa že im zamietnu reklamáciu kvôli oxidácii aj keď im telefón nepadol do vody.