» Poradna » Mobily

Přenos zvuku z televize s bluetooh zařizením

Adaptér Logitech Wireless Music Adapter for Bluetooth ,který je na trhu ,je možné tím to zařízením přenos zvuku z televize do bluetooth sluchátek?.Děkuji moc za odpověď

Odpovědi na otázku

Ano, pokud má TV výstup na sluchátka.

Moc děkuji za radu.Maraton

No obávam sa že nie. Pokiaľ dobre čítam, tak toto zariadenie má iba audio výstupy a vstup nie.Viac tu: https://cdr.cz/clanek/logitech-wireless-...

No člověče, asi máš pravdu, tohle opravdu vypadá spíš jako přijímač Bluetooth pro signál vysílaný třeba telefonem.