» Poradna » Mobily

Přenos souborů u androidu a rozbitá obrazovka jak přepnout z režimu nabíjení

Otci náklaďák přejel telefon. Obrazovka je na kaši ale vypadá že funguje. I notifikační dioda bliká, tak jsem si říkal jak z telefonu přenést data, když při připojeném kabelu nemůžu ručně přepnout z režimu nabíjení na přenos souborů.

Odpovědi na otázku

Nijak, byla by to bezpečnostní díra. Takže jedině vyměnit displej a modlit se. A příště zálohovat... Mimochodem, jaká data chce přenášet, nejsou náhodou na serveru google?

Asi jen fotky protože tam neměl paměťovou kartu. Zálohování a synchronizace neměl zapnuté.

Víš to jistě? Ono to je defaultně zapnuté, tak jedině že by to někdo "chytře" vypnul ;) Pro jistotou mrkni na photos.google.com a přihlaš se tam účtem, který byl v tom telefonu. Pokud tam fotky nebudou, tak není jiná šance, než vyměnit displej. Z důvodu zabezpečení dat nejde bez potvrzení na displeji data stáhnout do počítače.