» Poradna » Programy

Přenos nastavení Wordu 2003 do Wordu 2016 průvodcem uložením nastavení sady offi

Dobrý den, ve Wordu Office2003 si pomocí Průvodce uložením nastavení sady Office 2003 vytvořím soubor nastaveni.ops se zálohou nastavení Wordu 2003. Lze pomocí takto vytvořeného souboru nastaveni.ops přenést, lepe obnovit nastavení do nově instalovaného Wordu Office 2016. Má vůbec Office 2016 též průvodce uložením nastavení sady pro zálohování a obnovu nastavení ? Děkuji

Odpovědi na otázku

měl bych celkem pochybnosti, zda Office 2016 bude mít vůbec něco stejného v nastavení s tak starou verzí.

Jaké nastavení Wordu je tak důležité a komplikované, že ho musíš přenášet? Každopádně vzhledem ke stáří Office 2003 je nepravděpodobné, že by verze 2016 dokázala importovat nastavení tak staré verze.

Tak já jsem měl Office 2008 a teď jsem si nově nainstaloval Office 2019 a veškeré nastavení se automaticky přeneslo aniž bych někde něco nastavoval. A taky bych řekl že 2008 je celkem historická verze.

2008 už ale mělo to nové GUI a ribbon