» Poradna » Mobily

Přenos kontaktů

Dobrý den, koupil jsem si telefon Redmi Note 8 Pro, a chci do něho dostat kontakty ze své prastaré Nokie. Našel jsem na internetu mraky návodů, a žádný nefunguje. Pomocí Nokia PC Suite jsem zálohoval kontakty z Nokie do PC ve formátu .csv a ty jsem importoval do kontaktů do Google účtu. Potud vše v pořádku, ale tím jsem skončil. Do telefonu už to nejde. Synchronizace funguje, ale kontakty v telefonu nejsou. Když ten soubor .csv nakopíruju rovnou do uložiště v telefonu, nevím co s ním dál. Co dělám blbě?

Odpovědi na otázku

Dál s ním prostě ho importovat (v Nastavení sytémových aplikací, Kontakty).

No jo, jenomže tam v Nastavení systémových aplikací položka Kontakty vůbec není.

A nemáš kontakty jen blbě nastavené, že ti zobrazují jen čísla co máš uložené přímo v telefonu, ale už né ty z google účtu?

Třeba to tak není u každého mobilu,ale měl by tam byt import a export a vytvoří soubor vcf ten pak načíst v novém mobilu v kontaktech.