» Poradna » Mobily

Přenos kontaktů z Nokia Asha 311 do Huawei TIT-L01

Dobrý den, měla bych dotaz. Potřebovala bych dostat kontakty, které mám uložené v telefonu (ne na sim) do nového telefonu. Mám doma kabel, který lze dát do telefonu a přes USB připojit k notebooku. Kontakty potřebuji přendat ze starého Nokia Asha 311 do Huawei TIT-L01. A šly by také přenést sms zprávy? Dle servisu prý ne. Prosím, jak bych měla postupovat, nejsem technicky zdatná, prosím o jednoduché návody. Děkuji. //Upraven titulek (jméno upravit nejde).//

Odpovědi na otázku

Omlouvám se, omylem jsem uvedla své jméno jako téma. Děkuji za pochopení.

Pews nokia pc suite vyesportuj kontakty do csv, pak pomoci copy *.csv kontakty.csv sloucis do csv vsechny a pres google ucet naimportuj, pripadne naimportujes do tel primo

Mike a pro mě bys to nemohl zjednodušit - znám to jen ze na sim a ze sim do telefonu jako třeba tady http://www.radirna.cz/mobily/jak-prenest-kontak...

Když jsem připojila telefon k notebooku a vyjela nabídka na telefonu - zaškrtla jsem Nokia Suite a v notebooku se po nějaké chvíli objevila ikona paměť telefonu, když na ni kliknu, jsou tam grafika, motivy, o aplikaci, playlists, tóny, hudební soubory, nahrávky apod... ale kontakty a sms ne. Nevím, jak vyexportovat kontakty do csv.

A máš teda to Nokia Suite nainstalované - má to po připojení telefonu vypadat takhle nějak:http://www.stahuj.centrum.cz/direct/iR/katalog/nokia-p...

Nainstalovala jsem si do pc Nokia PC Suite 7.1.180.94, připojila mobil a už se mi načetly zprávy, kontakty by také měly jít... ale jak bych měla postupovat dál, abych kontakty přenesla do nového telefonu a nepokazila v něm něco opravdu nevím. pokud by někdo mohl poradit - jednoduchý návod. Děkuji.

Asi bude lepší, když to vezmu do servisu. Znovu mi v prodejně s mobily zopakovali, že sms zprávy z jednoho telefonu do druhého převést nejdou...kontakty ano, stojí to 300 Kč. Už mám stažený program Nokia Suite a načtou se mi sms zprávy i kontakty, ale jak si počínat dál, krok po kroku, abych sama dokázala přenést potřebné - nakonec by stačily jen ty kontakty, sms bych oželela, když to nejde, to nevím, jednoduše na dálku asi přes web poradit nelze. Škoda.

http://cdr.cz/clanek/prechod-na-novy-te... Nevím zda je to k vašemu případu, dopoledne jsem odkaz schoval pro případ potřeby

Navod: http://www.howtotransfercontacts.com/from_nokia_asha_311_to_an... Nemáš zač, pekný deň prajem :)