» Poradna » Web a internet

Přenos internetu z notebooku do počítače přes kabel ( lan )

Dobrý den,Chci se zeptat jak z notebooku připojeného k wi-fi přenést internet přes kabel do jiného počítače.Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Google nefunguje? Klikni na síťové připojení, Vlastnosti, Sdílení, zaškrknout "Umožnit ostatním uživatelům v síti využívat připojení k internetu tohoto počítače", vybrat síťovou kartu.

Děkuji

ono to je trochu zlozitejsie, vladimir dal asi taky navod, ze ako vyoperovat slepe crevo? Chytis skalpel, urobis rez, vytiahnes SC, odrezes, zasijes a mas hotove. Takze co potrebujes je, zapnut zdielanie internetu na wifi, na kablovu sietovku nastavit len IP adresu a masku, na dalsom pocitaci nastavit IP adresu, masku a brana je IP adresa notebooku kablova sietovka. Potom by to mohlo ist..

yo zabudol som DNS server na pocitaci, nastav 8.8.8.8

Jak to nastavím?