» Poradna » Notebooky

Přenos fotek z iPhone do ext. disku

Dobrý den, už přes hodinu se snažím zkopírovat fotky z mého iPhone, ale když ho připojím přes USB, tak se fotky v něm nenačítají píše to: „složka je prázdná”nevíte někdo co s tím?chci to zkopírovat přes usb a nepoužívám icloudDíky moc za pomoc :)

Odpovědi na otázku

už se to načetlo :))

Nahlepsie je to ce icloud, dropbox a pod.
Ked je iohone na wifi tak sa ti forky odoslu do cloudu a ked zase zapnes pc tak sa ti stiahnu do pc.
Kabel som k iphonu/ipadu uz nepripojil roky okrrm dobijania. Aj to uz na iphone dobijam uz len bezdrotovo..
Bez kablo. Je to uz roky pohodlnejsie.

Proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite. Predplat si iCloud, neni to jen prostor pro fotky, tech 25/79Kc mesicne je naprosto zanedbatelnych na to kolik tim usetris casu a zbytecne prace.

Za jaOblaky sa platí?

svete div se plati. stejne jako za jine cloudove uloziste. ale pokud vis o spolehlivém, multiplatformnim cloudu zdarma ktery nenabizi jen jednotly ale desitly ci stovky GB, sem s nim

Za Google drive sa neplatí. Nie sú to desiatky GB, ale na fotky to stačí. Mega.nz ponúkalo 50 GB, ale neviem či aj teraz sa dá k takej kapacite dopracovať. Samoz. bavíme sa o základnej tarife. jaOblaky zadarmo nie je vôbec?

Pokud to chces alespon trosku normalne pouzivat tak se placeni nevyhnes...nesmis byt takovy kolenovrt

Na fotky mi stačí Google drive, na zbytok Mega a OS a filmy sú na záložnom HDD. Viac mi nechýba.

Kdyz te to bavi resit takhle provizorne a pytlikovat to na nekolika sluzbach... iCloud nejsou jen fotky, ale zaroven pravidelne zalohy zrizeni, ulozny prostor pro dalsi data atd. Pripadne to lze poridit v ramci celeho baliku vcetne Apple Music TV+ atd.Vetsina lidi si totiz neuvedomi to ze ty sluzby "zadarmo" nemaji, protoze to zaplati svym case ktery na tom promrhaji...

Na 2. strane neviem či má jaOblaky rel. náhradu na Android telefóne. Odhadujem, že nie. Takže kto nechce jaTelefón, musí zálohy riešiť inak ako jaOblakmi. Nemyslím su, že nulovú cenu platím časom. Prístup na Mega je rýchly (nemyslím bandwith, ale užívateľský prístup), Google drive je v podstate integrovaný v telefóne. A plus každý má chvilku na spustenie aplikácie/web. stránky. Za ten čas platiť nemusím.

Pta se tu na iPhone, tak nevim co do toho tahas Android telefon, tam je castecnou nahradou Google cloud.

Píšeme si o mojom pytlikovaní a ja jaTelefón nemám.

Za google se plati taky, když ti nestačí základní kapacita 15GB. iCloud je se základní kapacitou taky zdarma, ale je to prostě málo na to, aby tam byly všechny fotky a videa co jsou v telefonu. Ale 50GB iCloud stojí snad za 25Kč měsíčně, takže se není moc o čem bavit. Pokud vím, tak za tyhle prachy to google neumí.

Za 21 Kč měsíčně mám 1000 GB u MS OneDrive

zavadzas, ak priamo neklames. Kde sa mam prihlasit, aby som mal ofis365 za 0,85€ mesacne = 10,2€ rocne bez dalsich podmienok?

Stejne jako za GoogleOblaky, MicrosoftOblaky nebo jakoukoliv jinou sluzbu. Co te na tom prekvapuje?

Ide o to či jaOblaky má aj neplatený tarif.

5GB, ale stejne jako u ostatnich je to k nicemu. 25Kc/mesic je opravdu zanedbatelna castka 50GB. Dokonce vychazi levneji nez GoogleOne

“ lubokubo76 | 18. 6. 2022 19:46:19 | Odpovědí: 13Za jaOblaky sa platí?” Nie pokial ti staci 5GB.

Itunes

To si poněkud pleteš druhy jablek...