» Poradna » Mobily

Přenos dat z Sd karty do telefonu Huawei P30 Lite

Prosím o radu jak z SD karty přenesu data jako fotky, videa, hudbu a další do telefonu Huawei P30 Lite, SD karta mi neustále hlásí že je nečekaně vyjmuta a odpojuje se, na SD kartě mám uloženo vše ze starého telefonu, ráda bych data přenesla do telefonu nového, když už má tak velkou paměť, děkuji za rady Jana

Odpovědi na otázku

Pokud karta takto blbne, tak si to v první řadě zkopíruj do počítače a pak to můžeš z něj můžeš nakopírovat i do nového telefonu.

Po síti. SD kartu dát do čtečky u PC a fotky a dokumenty z ní uložit na nějaké úložiště, třeba Google Drive, Dropbox a podobně, pro fotky samozřejmě Google Photos. A pokud je to fakt potřeba mít v telefonu, tak se to dá kdykoliv snadno překopírovat, nicméně většinou k tomu už není žádný důvod.

Pokud nezálohujete mimo telefon v cloudu nebo na HDD je karta ideálním prostředkem jak můžete o něco přijít.1 umí ten starý telefon vůbec tuhle kartu ?2 opravdu si myslíte že na kartě máte vše ?3 co udělat zálohu na PC a pak z Pc na nový telefon?