» Poradna » Mobily

Prenos dat z androidu do iphone

Potrebuji přenést data z androidu do iphone 6s, jak to mam udelat? Slo to pri prvnim zpusteni iphonu, to jsem neudelal a nevim jak ted zpetne data presunout. Diky za radu

Odpovědi na otázku

1 resetovat iPhone a začít znova2 ručně zkopírovat

Jaká data myslíš? Většina se dá normálně přenést.

Nejsnaze, resetuj iPhone do tovarniho nastaveni a pri inicializaci vyber prenest data z Andoridu. Na Android telefonu nainstaluj z PlayStore aplikaci Move to iOS a pak postupuj podle pokynu na zarizeni ;)Nebo lze cast dat synchronizovat pomoci google uctu.

Ja restartuji do tovarniho nastaveni?

podle návodu ?

Nastaveni - Obecne - Obnovit Smazat data a nastaveni.Tim uvedes iphone do vychoziho nastaveni, vcetne smazani veskerych dat. Pokud jiz v telefonu neco mas, doporucuji sync do icloudu. Behem nove aktivace vyberes presun dat z telefonu Android.

Diky

Move to iOS nebo klasicky prekopirovat do pocitace a pak do iPhone a zbytek synchronizovat pomoci google uctu.