» Poradna » Mobily

Přenos čísla od O2, když mi někdo volá z O2, platí jako do O2?

Dobrý den, měl jsem O2 sim kartu a koupil jsem si sim kartu Mobil.cz a pak přenesl O2 číslo, takže mám to své staré O2 číslo ale využívám simkarty Mobil.cz a sítě (tmobail - mobil.cz je virtuální operátor a využívá tmobile).Mě zajímá když má někdo O2 a volá mi tak jestli platí jako když volá 021 na O2 a nebo jestli zaplatí ten dotyčný víc jako když volá do jiné mobilní sítě? děkuji

Odpovědi na otázku

a zapojit trochu hlavu? Jasne ze vola do inej siete.

Mám dojem, že se rodí čím dál více jedinců s dutými hlavami. Ale co, aspoň že jim neprší do krku.