» Poradna » Ostatní

Prenecham vyhodnou nabidku...

...zrovna mi prislo:

Re: Toto je potretí, co jsem píšu vám e-mail, Mé jméno je doktor Chu Zuliu Fred, pracuji s Hang Seng

Mám v úmyslu dát 30% z celkových financních prostredku jako náhradu za vaši pomoc.

Odpovědi na otázku

To zni seriozne. Posli mu cislo kreditni karty a pin.

No ... pipin

Coze, Vy jste dve predchozi nabidky oslysel?! Slapete si po stesti. :o(

JJ mám to samé dvakrát

Coze, on ti dal prednost..?

To zní jako z dob kdy řádili "Vypalováci z Toronta".
Pokud neumíš střílet tak ani neodpovídej(ale i tak už se vezeš a máš to za pár).

tak to zní zajímavé, přepošli mi to

Mám v úmyslu dát 30% z celkových financních prostredku jako náhradu za vaši pomoc. Potrebuji cislo vaseho uctu, cislo kreditni karty, jeji PIN, vasi domaci adresu a adresu vasi banky.

...tak jsem všechno poslal a pro jistotu ještě data na další kreditku, kdyby to nestačilo a teď čekám u popelnic, až se ta provize vysype

Přesně to přišlo i mě.Někdo si hraje.