» Poradna » Počítačové sítě

Prenaseni dat

Zdravim, dotaz. Jak prenest data z pc do pc pres krizeny kabel? Mam pripojeny pc k nb s krizenym kabelem CAT5E v siti mi to ukazuje unidentifield network a no internet access na obou pc. Delal jsem to podle tohoto navodu http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-vista/conne... je to spravne kdyz mi to ukazuje neznama sit a nepripojen k netu? A co dal? Jak se dostat k datum z druheho pc? Dekuju

Odpovědi na otázku

Ta data, co chceš přesouvat, musí být ve sdílené složce. Pak Průzkumník - Síť, nebo TC - Místa v síti a měl bys vidět ty sdílené složky druhého pc...