» Poradna » Notebooky

PremiumCord adapter DisplayPort - HDMI

dobrý den, chci se zeptat. mam notebook dell a mám na něm pouze usb porty a nemám tam hmdi zdířku. Chci se dívat na filmy v televizi ale problém je ,že nemám v notasu hmdi zdířku. Když koupím PremiumCord adapter DisplayPort - HDMI z CZC vložím tento adaptér do USB portu v notasu a do adaptéru zapojím hdmi kabel a poté do televite hdmi kabel zobrazí se mi na televizi obrazovka z notasu abych se mohl dívat v pohodě na filmy v tv? Díky moc

Odpovědi na otázku

DisplayPort není USB!Jaké výstupy tam máš na monitor? Neříkej mi, že je tam jen USB. Jaký máš přesně notebook?

Viz imbecilní smajlík, nudí se to.

https://www.czc.cz/premiumcord-adapter-displ... Tady toto mám na mysli.Mám tam VGA ještě jiank nic. Koupil jsem kabel na jedné straně VGA a na druhé scart do tv ale nejede to. Pouze se na notasu se zmenší obrazovka ale píše není signál.

Pokud tam máš jen VGA (D-Sub), tak jak si myslíš, že uspěješ s DP? Kam (si) ho strčíš?Máš tam USB3?

usb 3 mám

A co rovnou napsat, jaký přesně máš notebook? Notebooků, co mají USB 3.0 a zároveň pouze VGA je hodně málo. Tak nebuď tajemný jako hrad v Karpatech a kápni konečně božskou.

Pomůže ti např. Docking Station např. i-Tec USB3.0 Docking Station HD Video.Nezanedbatelnou výhodou je, že doma připojíš všechny periferie jediným kabelem.

Opakuji DP nemá s USB nic společného. Má i úplně jiný konektor:https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f... Jediná možnost je VGA > HDMI převodník:http://krup.cz/