» Poradna » Programy

Přemapovaní specifické klávesnice

Dobrý denmam 2 klávesnice, jedna hlavní a pak jedna vedlejší a potřeboval bych si na vedlejší klávesnici udělat úplně jiný layout (prostě rozložení kláves) ale tak aby to neovlivnilo hlavní klávesnici. HID macro jsem zkoušel ale to posila rychle za sebou ten jeden znak, takže se klávesa nechová úplně stejně (nejde držet) předem díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Pokud není ta druhá klávesnice programovatelná s vlastní pamětí, tak se obávám, že to co žádáte, tak nepůjde udělat. Teoreticky by to sice šlo, ale to by jste musel umět programovat, mít znalosti o operačním systému (OS) a zasahovat do OS.

aha děkují ja jen že HID macro v podstatě děla co potřebuji jen klávesu nejde držet, takže vtom je problém?