» Poradna » Windows (a jiné OS)

Překřížkovaný displej

potřebuji poradit po aktualizaci mam překřížkovaný displej na internetu a všude, nemá někdo taky takový problém? na seznamu např. ve vyhládavači je přes celý řádek křížek-psat lze, ale je to v každém okně. Pošlu klidne screen na emailDíky

Odpovědi na otázku

Dost zmateny dotaz. Napis aspon, ci to je PC, Telefon, Tablet...

na pc po aktualizaci windows (včera), právě ono ten problém líp popsat nelze spíš bych poslala screen

Hod sem screen.

nelze to tady vložit :/ jedine mohu zaslat na email screen

Pošli to na leteckaposta.cz, ulozto.cz apod., sem dej jen odkaz.

Letecká pošta ani uloz.to proboha ne Na screeny je ideální ctrlv.cz

Pro ty, co nechtějí stahovat na letecké poště .docx soubor a v něm hledat screenshot...https://ctrlv.cz/Z44F

Ty kokos, tá ešte aj obrázok pošle v doc-ku. To bude ťažký kancelársky matroš!

Mě to příde jako dekorace / záměr. Něco jako Pale Grey Minimal Alien Theme nebo tak něco. Jestli ti všecko šlape, jak má, hodil bych na to bobek.

a není to jedno? ptám se na problém, ne v tom jak to pošlu :) stejně odpověď na to jsem nedostala jestli někdo ví :)

Jistě, má to asi 50 příčin, záleží co bylo již zkoušeno, viz třeba :https://answers.microsoft.com/en-us/ie/forum/all/ie11-w...

děkuji :)

Není to jedno. Letecká pošta ještě Ok, ale jestli vytvoříš fotku a místo abys ji rovnou poslala ji vložíš do DOC a pošleš dokumwnt Wordu, tak ten počítač vrať a běž třeba uklízet.

Na jiném prohlížeči to funguje?---Zkuste nastavit v Chrome prohlížeči nový uživatelský profil.How to Create & Switch Profiles in Chromehttps://www.bettercloud.com/monitor/the-academy/how-t... ---Jedno řešení jedné z těch 50 příčin může být totoHow to fix Google Chrome Blank page(s) problem.https://www.wintips.org/fix-google-chrome-blank-p... ---

Pokud tedy je to Chrome ... nemám, nepoužívám ...

viděl jsem to ve firefoxu a pomohlo vypnutí abp

... překřížkovaný displej na internetu ...Už z Veroniky vypadlo co to ten internet vlastně je?Je to Edge?