» Poradna » Web a internet

Prekladač google

Používam iba prehliadač Opera a často využívam google translate, ale už sa mi nezobrazuje mikrofon, vďaka ktorému môžem zistiť výslovnosť cudzích slov, nič som nenastavovala ani nemenila. dík

Odpovědi na otázku

Nevěř všemu co jen vidíš, napřed zadej aspoň písmeno pokud navštívíš https://translate.google.cz/až pak se ti ukáže reproduktor, aby jsi mohl pokračovat třeba v textu mluveném, pro např Vítání občánků

Za co minusy. Pro DD používám překladač tak, že napíši vhodným způsobem text a ten mi docela slušně třeba zarecituje - nebo přečte nějaké vtipy. Mikrofonem nahraji a uložím Dá to ale fušku správně napsat a použít slova, které je schopen překladač říct. Třeba místo slova Byt, řekne bajt a nikdo s ním nehne ani když si na zeď lehne

Můžeš dotaz trochu upřesnit? Používáš sice 'iba' Opera, ale tady píšeš z Chrome. Jakou verzi Opera tedy používáš? Výslovnost cizích slov nezjistíš vďaka mikrofonu v okně vstupu, ale z reproduktoru v okně překladu.

Viac neprijdes pomylila si si mikrofon s reproduktorom......, splete se i maister

Áno pomýlila som sa, myslela som reproduktor a myslela som ten ktorý má v byť okienku, kde sa vpisuje cudzie slov. dík

Jen pro pořádek - do okénka (šedé vpravo), kde je reproduktor, se nic nevpisuje, ale objevuje se tam překlad. Pokud reproduktor zmizel, může to být třeba aktualizací prohlížeče Opera nebo neaktuálním Adobe Flash Playerem, nastavením FlashBlocku, apod.

https://translate.google.cz/Z praxe, pracuji s tím nemálo.Mě se reproduktor ukáže v obou okýnkách v levo i v pravo, píšu do levého a můžu si pustit mluvení z obou,v každém jinou řečí, co si navolím (napravo můžu překlad upravovat ). Reproduktory na výše uvedeném odkaze naskočí až po zadání prvního písmena textu. Do před týdnem jsem s tímto pracoval v Chrome a protože mi nejede v sandboxu aj, tak jsem ve FF

áno presne tak, takto som to aj ja používala dlho, dlho, dlho, ale to je ten problém, že zrazu tamreproduktor nie je, ale asi to teda bude niakým nastavením, ale akým????

Hurááá, bolo to tým neaktuálnym Adobe Flash Playerom - Ďakujem !!!

Jasně, za málo.