» Poradna » Mobily

Prekladac google offline nefunguje s mluvenym slovem, pouze s textem

Ahoj,offline goggle prekladac funguje reci jen u meho Samsungu Note3, u Lenovo Vibe Shot a Samsungu J3 Duo 2016 jen psanym textem.Zkousel jsem vse mozne, prekladac odinstaloval a znovu nainstaloval, prekontroloval stazene jazyky , zkousel to se zapnutym letadlovym rezimem, atd, ...bez vysledku.Stale naskakuje chyba: " Neni dostupne pripojeni pro hlasove zadavani (E4)."Kdo mel podobny problem a vyresil ho?

Odpovědi na otázku

Mam stejny problem, jako popisuje iw o prispevek vyse. Ma nekdo reseni? Dekuji