» Poradna » Programy

Překladač celých stránek ve stejném formátu který vložím

Ahoj používám to k překladu Japonštiny do cz.JAK TO OPRAVIT NEBO ZPROVOZNIT.NEBO KDE NAJDU PODOBNÝ NÁSTROJVětšinou to přiloží přeložených asi 5000 slov.Nicméně to někdy píše, že přeložených 300 slov místo 5000.A je tam přeloženo asi 60 řádků.Místo stovek řádků....Tato chyba to činí nepoužitelným.https://www.onlinedoctranslator.com/cs/translationformMáte odkaz na podobné možnosti překladu?I zahraniční?Jde mě o češtinu z angličtina hlavně.Někdy i o Japonsštinu tad.

Odpovědi na otázku

Google translator použít nejde?

Dříve uměl přeložit asi 10 000 slov na jedné stránce a nyní to rozkouskuje na několik stránek jejichž slepení nefunguje.Po tomto VYLEPŠENÍ TO JIŽ NEFUNGUJE.Neumí to dát do stejného formátu a UKRADNE I FORMÁTOVÁNÍ.Před tím to samozřejmě fungovalo bezchybně.Díky tomuto "vylepšení již NE.

100:11:24,918 --> 00:11:27,920Japan and Germany secretly reach an agreement of defencesTady je vidět jak to pozmění celé uspořádání.mezery a čárky jsou vymyšlené a přidané aby to nešlo použít.Uplně zbytečně to mění formátování a neloze to opravit potom.100: 11: 24 918 -> 00: 11: 27 920Japonsko a Německo tajně dosáhly dohody o obraně

Já bych řekl že to tu větu přeložilo celkem dobře.

co se ti na tom nezdá? BTW, pro nějaké vážnější využití stejně musíš provést ruční kontrolu a korekci a nemůžeš spoléhat jen na automat.

Fakt tohle ještě po 14 dnech stojí za půlnoční příspěvek?

DěkujemePřekládá se 4 607 z 4 617 slov V jednom případě to funguje a u uplně stejného souboru ale jiného textu to píše :DěkujemePřekládá se 332 z 337 slov

¨JIm to nefunguje kokotům.Jenom na některé překlady jiné nefungují.