» Poradna » Ostatní

Překladač binárního kódu

Ahoj existuje nejaky program na prekladani binarniho kodu? kde ho najdu? DEKUJI

Odpovědi na otázku

Co vlastně chceš?Převádět čísla z dvojkové soustavy do desítkové? Použij kalkulačku.Hodláš z programů vytvářet zdrojáky? Zapomeň na to.V binárním kódu je kromě toho v počítači úplně všechno: texty, obrázky, zvuky,...Takže co chceš vlastně dělat?

Strašně neurčitý dotaz, skoro jako vyjádření US prezidenta k Iráku...

Jako, že ze zdrojového kódu to přeloží do binárního spustitelného kódu?Pak doporučuji lazarus na: http://www.lazarus.freepascal.org/