» Poradna » Programy

Překlad z Pascalu do Javy

Zdravím všechny. Našel by se někdo, kdo rozumí OOP v Pascalu a Javě? Potřeboval bych pomoct s přeložením kódu z Pascalu do Javy, sám si s tím nevím rady. Pokud byste na to někdo chtěl kouknout přiložím sem odkaz na stránku kde můžete kód najít. Díky předem za odpovědi. link na stránku s kódem:https://pastebin.com/GaFwMxPu

Odpovědi na otázku

S čím přesně si nevíš rady? Objektový pascal a java má úplně jiný přístup. V pascalu moc neumím, takže nedokážu posoudit ten kód, ale v javě jde na tohle suprově použít lambda funkce. Naprogramuješ to zhruba na 5 řádků. Pokud máš problém s porozuměním kódu a jak to naprogramovat, tak si projdi nějaké jednoduché příklady na algoritmizaci a zkoušej, zkoušej a zase zkoušej.

Dobře, díky za radu.