» Poradna » Ostatní

Překlad do ČJ

Dokázal by tohle někdo přeložit do češtiny? I za peníze? http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/251060/manuals...

Odpovědi na otázku

A proč jsi nekontaktoval některou překladatelskou agenturu nebo nějaké studenty angličtiny?

jestli chceš, tak mi napiš na mail a můžem se domluvit, dělám externě překladatele

Doufám, že nejsi překladatel beletrie, protože už jsem měl tu čest se s takovými překlady (sice gramaticky správnými ale jinak naprosto nepoužitelnými) setkat.Takové věci musí překládat člověk který té problematice rozumí - ne jenom obyčejný např. učitel z jazykovky co je schopen konverzovat o počasí...

Případně skvělý překladatel spolupracovat s člověkem znalým oboru, který pak anligky může umět průměrně.

tuto metodu používám již u třetího zaměstnavatele pro překlady manuálů. Metoda sice není zrovna levná, ale výsledek je na úrovni (ne jako když jsem překlady dělal sám ) a zákazníci spokojení. Bonusem je, že překladatel je stále lepší. Tak snad mi zaměstnavatel zase nevymění překladatele.

jasně, to se neboj, dělám právě hlavně lokalizace programů apod.

V dokumentu pdf vyber všechen text stiskem kláves Ctrl+A a pomocí stisku Ctrl+V vlož text do okna překladače Google https://translate.google.com/ (Angličtina -> Čeština) a stiskni "Přeložit"