» Poradna » Programy

Překlad do češtiny

Ahoj,byl jsem požádán, abych přeložil jednu aplikaci z Google Play do češtiny. ( Central for DayZ - Map & Guide - https://play.google.com/store/apps/details ).apk soubor jsem si otevřel v RAR a našel jsem i to co mám přeložit, ale je to v HTML souboru.http://uloz.to/x3L8DTFt/fishing-html (<--- ze jde jedna část)Chci se zeptat jak to přeložit, jestli to vůbec jde. Šlo mi to přeložit v "Zkontolovat prvek" ale to se mi neuloží.Můžu poprosit o radu jak na to?Prosím nepište hate komentáře, vím že tu bude hlada lidí psát proč se do toho se*u když tomu nerozumím, ale já se to aspoň takhle naučim...

Odpovědi na otázku

Když to přepíšu ve WordPadu, uložím to, přepíšu původní verzi a stáhnu do mobilu, tak mi mobil napíše že nelze nainstalovat, proč?

protože android je zpitomnělej a hází klacky vývojářum. ty soubory mají nějaký hash, případně jsou digitálně podepsané.myslím že hashe najdeš v nějakém manifest souboru.A nebo existuje nějaké override volba při instalaci. a podrobnější hláška neni?

Určitě se v tom vyznáš líp něž já, tak sem hazim celou tu apku. Jestli chceš, tak se na to kdyžtak koukni, jestli na něco nepřídeš.http://uloz.to/xMKaJ1Ms/dayz-central-v1-...

nasel jsem MANIFEST.MFa když to otevři v poznámkovém bloku, tak tu je halda textu v podoběName: res/drawable-hdpi-v4/db_equ_cooking_fireplace_lit.pngSHA1-Digest: iBFKYOZqbt6TqiYyS6g2r9tXCnM=

Poradí prosim někdo co s tim?

Zkus manifest smazat úplně. Nevím jak Android, ale java to vezme. Jestli to nevyjde, prostě si vygeneruj hashe pro soubory které jsi upravil a doplň je do manifestu.

Dronik -> a co s tim mám dělat dál?

ten hash přepsat správným hashem. nejprve ověřit, že starý hash odpovídá hashi původního souboru, protože nemusí nutně ten hash v manifestu odpovídat hashi souboru, může tam být nějaká sůl nebo kus cesty souboru...víc info najdeš v dokumentaci androidu ,je přece opén sóurce.a nebo ten manifest smazat a pokusit se to to nainstalovat. Možná bude potřeba použít nějakou funkci nainstalovat jako vývojář atd, v andróidu se nevyznám

V Manifestu žádný hash není. Manifest se používá proto, aby Windows věděli jak nastavit zobrazení oken.

Pokud překládáš texty v HTML, tak tě žádný Hash nemusí zajímat, protože ten se týká jiných soubor. Po překladu v některém textovém souboru musí jít uložit, pokud jsi tam neudělal chybu. Proto je třeba před uložením soubor zobrazit v prohlížeči a případná chyba se označí číslem řádku, abys to mohl opravit.

Četl jsi FAQ na stránce autora?

Také se musí poté aplikace znovu dig. podepsat.

Zde bych videl jako nejjednodussi cestu zaslat ten prelozeny soubor rovnou tvurci aplikace, aby jej zahrnul coby offiko czech lokalizaci primo do aplikace.....

Tak ty texty přelož a vrať to tomu žadateli jako přeložené ať si to do té aplikace vloží.

A umíš vůbec vytvořit html soubor?!A jsi si vědom, že původní text používá jiné kódování než Tvůj překlad?