» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přejmenovat soubor Uložit jako

Dobrý den.Win 10 delší dobu neustále ukládá Př. "Uložit jako" pokud do 5 sec. neodentruji, přesype se a uloží původní název.I teď při psaní textu se kurzor zpomalí – zastaví a písmena se dosypou.Děkuji

Odpovědi na otázku

Česky by to nešlo?

... že by nevítaný host v PC / NTB

Virus nebo obstarožní počítač

Me to dela taky v notesu 2 roky starem s W 10, vira nenasel Defender Eset ani M. Bytes. Tech 5 sekund o nichz pise tazatel jsem neprezkumoval, problem neřešim - nemam desitky rád tak jim ledacos trpim když jiný OS k mání neni

Tak věk počítače není ani tak důležitý, ale jestli to byl lowend už před 2 rokama, tak je jasné, že to nestíhá. Pokud tam je rychlé SSD a dost paměti, tak to bude SW chyba - virus nebo používání ccleaneru a podobných blbinců

Který přesně program to dělá?