» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přejmenování složky na disku c

Ahoj,chtěla jsem se zeptat, jak přejmenuji jméno na disku C ve složce Users na W8? Dřív ho používal jiný člen rodiny a chtěla bych tam mít své jméno.Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Dones na matriku úmrtný list bývalého majiteľa systému a daj sa premenovať podľa jeho užívateľského účtu. Jednoduché ako facka.

Já tam svůj účet sice mám, ale ta složka zůstává pořád pod jeho jménem. Nedá se změnit.

Vytvořit nový profil, přesunout data a smazat původní.Nejjednodušší řešení..

Super, děkuju :)