» Poradna » Notebooky

Preinstalovani windows

Zdar lidi vypalil sem cd po restartu se to normaln nacetlo zacla instalace bohuzel pri dokonceni instalace se laptop vypnul a kdyz to chci zkusit znova vyskoci tabulka select to driver install

Odpovědi na otázku

Vyberte možnost instalace ovladače. ( select to driver install )

Co mam teda delat

Popsat problém jako člověk a ne jako prasopes.

Vypalil sem iso na disk po nastaveni boot v biosu se po restartu zacli win instalovat kdyz byla instalace skoro dokoncena se laptop vypnul a od ty doby kdyz to chci znova nainstalovat mi vybiha hlaska select the driver to install load driver a media driver your computer needs is missing this could be a Dvd usb or hardisk atd

Kdo si myslíš, že bude luštit ten tvůj prasotext bez diakritiky, interpunkce a kde jediná velká písmena jsou "V" na začátku a "D" ke konci?

Poradit v Poradne sa naozaj da, ale len za dvoch podmienok.1. autor musi napisat dotaz, na ktory sa da poradit.2. autor musi byt na tolko fundovany, aby dobre rady vedel pochopit.Takze zacni od zaciatku1. presny typ zariadenia na ktory sa snazis instalovat (podla Teba laptop)2. aky OS sa snazis instalovat (vcetne 32 / 64-bit)

Tak hosi, je to a acer v3-551g 84508g1tmail instaloval sem tam windows 7 ultimate 64 bit kdyz byla instalace skoro hotova laptop se vypnul kdyz se chci vratit zpatky k instalaci dam instal windows nemohu pokracovat vyskoci tabulka ze musim zadat select the driver to install

Při dalším psaní vynech i mezery. Zbytečně zabírají místo a taky to zdržuje psaní

"vypalil sem cd po restartu" a co dobreho si vypaloval?Pesnicky, porno ... ?