» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přeinstalování OS na jiný disk

dobrý den,nedávno jsem musel kvůli jednomu problému přeinstalovat OS . jenže jsem ho nainstaloval na jiný disk (fyzický mám jeden a ten rozdělen na dva systémové). jak můžu (pokud to jde) OS přesunout na ten druhý?díky předem za rady.

Odpovědi na otázku

Mas jeden fyzicky disk rozdeleny, O.K. Aky vyznam ma presuvat OS z jedneho oddielu na druhy?

ten předchozí OS byl na tom druhým disku (nevím proč) a ten disk byl menší. chtěl bych to mít tak jak to bylo dřív.

Akom druhom? Mas jeden, ci viac fyzickych diskov?

čti pořádně, nahoře to píše.HD clone?

Pardon, uz starnem.Klonovanie je riesenie.

Ja to teda chapu (mozna spatne), ze ma 1 disk rozdeleny na dva oddily a omylem windows nainstaloval na druhy oddil a chtel by ho mit na prvnim. tohle asi naklonovat nepujde.

Taky to tak chápu, v tom případě by mělo jít změnit velikost oddílů, systémový zmenšit a a volné místo přidat tomu druhému.

a jak ji mohu změnit?

V spravcovi diskov

Proc by neslo klonovat z partisny na partisnu..?Akorat si myslim, ze bude problem v tom, ze predpokladam jedna bude treba jako C: a druha jako D:

Tak ho přeinstaluj ještě jednou a správně.