» Poradna » Notebooky

Preinstalovani notebooku

Dobrý potreboval bych poradil, chtěl jsem si preinstalovat windows v nooteboku, instaloval jsem ho přes USB, při instalaci mne ten mobilu bracha zavřel, hned jsem ho otevřel a normálně se zpusitul, ale když vypnu a zapnu tak se mi otevře toto okno( https://ibb.co/xg40Txc ) někdy se ten Nb zpusti normálně a někdy ne 😄 když jsem to chtěl zksuist znovu preinstalovat tak mne nejde zapnout BIOS 😄

Odpovědi na otázku

Stejně jak jsi instalaci spustil poprvé, spusť ji znovu. Co je na tom za problém?

ted se do toho biosu nemohu dostat :D mačka jak kokot F9,F10,F11,F12 dokola a nic

A co "Del" nebo F2? Není žádný důvod, aby se tou první neúspěšnou instalací tohle změnilo.

A není to Lenovo?Tam totiž defaultně Fněco nefungují, musí se mačkat Fn+Fněco.