Přeinstalování jazykové sady

Ahoj potřebuju nainstalovat cz jazyk do italských win xp.poradí někdo?mám stažený WinXP_CZ_MUI.iso ale s tím mi to šlo pouze z angličtiny do češtiny.

Odpovědi na otázku

lokalizované verzie wxp neumožňujú zmenu jazyka pomocou MUI/LIP,jediné výnimky sú katalánsky,japonsky,čínsky,korejský,hebrejský,arabský,gaelský,waleský wxp.kde je možné doinštalovať angličtinu,a český wxp,kde je možné pomocou MUI/LIP doinštalovať slovenčinu,ostané MUI/LIP je možné nainštalovať len na anglické wxp,neobmedzene sa dá doinštalovať na všetky jazykové verzie len rozloženie kláves- klávesnica a podpora regionálnych písiem,jazykové rozhranie nie