Přeinstalování driveru zvukovky

Zdravím,Narazil jsem na problém při instalaci integrované zvukové karty základní desky B75A-G43 (modrá herní sestava).Po reinstalaci ovladačů chipsetu, grafické karty(nvidia 660) a zvukovky už nelze nastartovat zvukovou kartu- ta jako taková sice funguje ale nereaguje po vložení jacku 3,5mm do jakékoliv zdířky. Vyzkoušeli jme reflash biosu, reinstalaci windows 7(formátování c), jiný systém -win 10 najetý jen z flash, ubuntu také najetý jen z flashdisku. - Driver v systému vidi nainstaluje ale zdířky nesepnou. I když se vypne detekce vloženého jacku, tak žádný zvuk nejde. Děkuji za informaci čím by to mohlo být - předpokládám že systémem těžko když jsme vyzkoušeli 3 a ani pod jedním se nerozjel zvuk.

Odpovědi na otázku

Jestli je v pocitaci nejaka moderni grafika, tak se v systemu mrknout, jestli se zvuk neprepnul na ni (ikona systemoveho zvuku - zarizeni pro prehravani).

Ano nachazi se tam moderni grafická karta nvidia geforce 660 a ta byla vyndána protože obsahovala stejnou zvukovku ale s digitálním vstupem- také jsme si mysleli že to je tím proto proběhly testy s jinými systemy bez zapojení této karty