» Poradna » Notebooky

Přeinstalace z usb kvuli chybě systému

zdravim,mam nový notebok a vyskočila mi modra obrazovka s oznámenim chyby systemu a informace k opravě z média cd nebo usb,mám usb s os vista 8,0 a nevim jak to opravit z flešky, diky všem předem za radu

Odpovědi na otázku

"os vista 8,0" Nic takového oficiálně neexistuje.Co s tím?Instaluj OS WNT, ke kterému vlastníš licenci, z ověřeného originálního MS média.Přesný postup najdeš ve FAQ:http://forum.zive.cz/viewtopic.phpNa počátku instalace nezapomeň vyčistit systémový SSD.