» Poradna » Notebooky

Přeinstalace windows 7

Dobrý den,prosím o radu. Mám notebook Dell a snažím se přeinstalovat Windows 7, ale potom co počítač zaznamená instalační CD a vyzve mě k stisknutí libovolné klávesy se mi objeví toto: your CD/DVD drive during this boot cycle is f:A RAMDISK drive is available for this boot cycle as C:It contains several Hard Drive setup tools. Please use thesetools only under the direction of Dell Support Staff.F: můžete mi prosím poradit co dál?Předem děkuji

Odpovědi na otázku

A máš origo instalační disk W7? Nebo nějaký paskvil od Dellu?

od Dell, které jsem dostala při koupi NT.

No, tak z toho neuděláš instalaci Windows, ale obnovu do továrního nastavení - tj. do stavu jako když jsi ntb donesla z krámu - to ti ale nevadí ne?Musíš ale postupovat ne jako u klasické instalace, ale právě jako u obnovy do tov. nastavení (recovery).Postup nalezneš v manuálu k ntb. Pokud ho nemáš, stáhni si ho ze stránek výrobce!

aha super dík vyzkouším.