» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přeinstalace windows 7 a problémy

Nedávno jsem si přeinstaloval windows 7, a mám problém stím že většina her ted nefunguje tak jak má. některý psali/píšou že chybí např soubor msvcr100.dll apod. pár z nich sem sám dokázal opravit podle videí a rad z internetu ale mám tu takový problém.. novější hry co jsou náročnější na grafiku se mi strašně sekají až je to nehratelný předtím se mi nic z toho nesekalo a automaticky se mi všechny hry hodili do nejnižší grafiky a i tak je to strašně zasekaný.jde mi pár starších her jako Sacred gold,disciples II/III které nejsou zas tak náročné na tu grafiku.. ale novější jako Call of duty black ops II nebo třeba assasin creed III se strašně sekají.. nevíte čím to může být popřípadě jak tento problém vyřešit? pokudmožno mě kontaktujte na můj email.. děkuji

Odpovědi na otázku

Průměrný běloch provadí přeinstalaci systému tak, že smaže původní data(starý systém), nainstaluje nový čistý systém a poté NAISTALUJE VŠECHNY POTŘEBNÉ OVLADAČE ze stránek výrobce daného HW. Základem jsou ovladače zvuku, sítě a grafiky. Fajnšmekři si naistalují třeba i ovladače USB 3.0, aby jim ty hezky modře vybravené porty fungovali a ti největší frajeři instalují i ovladače chipsetu.Ptám se: Opravdu jsi naistaloval ovladač grafické karty, který je nutný, aby tvá GTX ultra uber titan zvládla rozjet hry, které nebyly vydány před rokem 1999?Pokud ne, tak ti doporučuju je naistalovat.

Tak tak, ovladače jsou základ.

Chápu to dobře? Přeinstaloval jsi system, nainstaloval všechny ovladače systému ( chipset, Vga, zvuk,....) a nejdou ti hry. Jenže jsi nenapsal, jestli jsi hry potom nainstaloval, nebo jen zkopíroval. Většina her má instalačku, a instaluje do systému "své" knihovny (*.dll) a soubory, které potřebuje. Plus musí se nainstalovat (většinou) DirectX, nejlépe DirectX 9.0c a nebo DirectX End-User Runtime: http://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspxProtože WIN7 obsahuje DirectX 10 a 11, ale ne knihovny starších verzí (bohužel, blbost Mrkvosoftu)Takže asi budeš muset hry přeinstalovat, nebo soubory, které hry "požadují", hledat a dát do správné složky. A ve hrách si asi znovu nastavit rozlišení a další "kravinky"

chýba ti visual c++ 2010http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspxhttp://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspxak máš 64bit nainštaluj obidve ak 32bit tak len prvéa ak to aj tak nepôjde nájdi si verziu 2008 a 2012 a nahoď aj tie

toto však porieši len ten msvcr.dll alebo ako sa vola ďalej nezabudni na tie ovládača ako tu píšu

*ovládače

C++ je součástí Windows Update čili tazatel musí především aktualizovat systém.

Mám za to, že c++ (2005-2013) jsou součástí aktualizací pouze v případě, kdy jsou nainstalovány.

Jaj Bože, čokoláda ms tárá a tárá, ještě chybí starý ultrakokot.

Jojo, to je známý pobúchanec a zauzený vymaštěnec. Nad Tatrú sa často blýska a hromy divo bijú, ms mrva kategoricky a obsedantně, bez komunikační inteligence jen tárá a prokládá odkazy, jako rádoby profík- jenže je to jen Ufík.