» Poradna » Notebooky

Přeinstalace win 7 ze zálohy od výrobce

Poradte prosím jak dostat z rozděleného disku, kde na C:/ je systém, a na D:/ je soubor Recovery, na DVD pro instalaci na nový HDD? Původní disk vykazuje chyby (přemapované sektory), a může mne kdykoliv "opustit" .

Odpovědi na otázku

ve win bývá utilita od výrobce na vypálení media se zálohou OS

No, vidím žes od včera moc "nepokročil" (dle předpokladu) Ale dám ti ještě jednu šanci.Záloha C do bitové kopie. Její případná obnova na nový disk.Nebo prostě naklonovat celý starý disk na nový.