» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přeinstalace systému windows

Dobrý den, před cca 6 - 11 měsíci mi přestala fungovat jedna hra. Moji kamarádi mi navrhli přeinstalaci windows. Já chci mít pouze jistotu, že se mi důležité soubory, složky a jiné dokumenty neztratí a já po přeinstalaci budu moci dále pracovat na mém PC. Tudíž se potřebuji zeptat zda s počítačem nebudu mít problémy: např. smazaní windows. Mám windows 7, 32 bitový operační systém a počítač mám po mé tetě. (Počítač by měl být starý cca 2 - 5 let.) Pokud by někdo potřeboval mohu napsat detailnější komponenty.S pozdravem Pavel

Odpovědi na otázku

Asi bude lepší přeinstalovat tu hru než system.Ale i tak,si co chceš uchovat zálohuj na jiný disk.

Takže při přeinstalaci systému není na výběr uchovat určité soubory?

Pokud máš HDD rozdělené,tak to co potřebuješ uchovat kopíruj na ten druhý disk.Po přeinstalaci systému je třeba formátovat HDD aby to mělo smysl,jinak bys mohl zkusit jen systém opravit pokud tam jsou nějaké chyby k vůli kterým ti nejde ta hra.A proč nejde vlastně ta hra,když ti předtím šla.

Když mi ještě šla tak se mi rozbil počítač (Nešel spustit). Počítač jsem proto dal opravit a když nám ho vrátili tak mi ta hra vždy crashne...

No a zkoušel jsi jí odinstalovat a znovu nainstalovat tu hru.A mazat i nastaveni pokud si je ta hra vytvořila nejspíš v Dokumentech.