» Poradna » Programy

Přeinstalace PC, Diablo III

Dobrý den. Koupil jsem si originál Diablo III i s datadiskem, vše fungovalo dobře, až po přeinstalaci PC, kdy mi nefungoval klíč (už byl jednou použit), takže můžu hrát jen zkušební verzi. Mohli byste mi prosím poradit, jak na to? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Pokud si chceš založit nový účet, musíš koupit novou hru (klíč). Pokud ne, tak se přihlaš normálně ke starému účtu, klíč tě nezajímá.

Problém bude nejspíš v tom, že jsem kdysi dávno hrál na telefonu Hearthstone: Heroes of Warcraft a když se chci přihlásit na svůj účet, tak mě to hází na účet který sem měl u Heartstonu a ne na ten, kde mám Diablo III.

Tak jste si měl registrovat Diablo na ten účet a ne zakládat nový.

O tom účtě sem vůbec netušil. Hrál sem to hodně dávno a taková věc, mě vůbec nenapadla.

Nevíte, zda by šel tento účet od Hearthstone, zrušit či nějak smazat?

Proč bys ho mazal ? Tím nic nevyřešíš, potřebuješ se jen přihlásit na ten účet kde máš to Diablo. Případně napiš na Blizzard, nebo využij rovnou ten support chat...

Aby jste mohl hrát Diablo musel jste si vytvořit účet u Blizzardu. Takže se stačí na těchto stránkách přihlásit a stáhnout si Battlenet aplikaci. V ní se přihlásit pod svým jménem a heslem a po ověření máte přístup k vašim hrám, které jsou s tím účtem spojenéhttp://eu.battle.net/en/Nahoře vpravo je Your account. Přihlaste se.