» Poradna » Notebooky

Přeinstalace notebook acer kvůli vyčištění. Win7 přeinstal na win 10.nejde dokon

Přeinstalace se nezdaří ani ze zálohy DvD,ani dle návodu od micros.pro "čistou " instalaci win 10. Soubor se stáhne kontroluje,začne instalace,po té hláška: instalace se nezdařila,nedošlo k změnám,rstartujte poč. a zkuste znovu.Obdobně s instalačními Dvd,ale tam nemohl najít medium s dvd 1.Každá akce řádově hodiny.Děkuji moc Petr

Odpovědi na otázku

Instaluješ z Windows nebo po zapnutí přes F12 z bootomenu?

z win. neumím anglicky přes F12 problém,zkusil jsem všechny varianty z men. obnovení.

Instalačky,jsou win 7,ne 10

zkoušel jsem i přes F2,přehodit pořadí boot. z hdd na dvd,přeskočil a spustil se normálně win 10 z hdd,normální spuštěni.

?boot z DVD i tak musis mackat libovolnou klavesu a ne cekat,ze se to spusti samo.

dělal jsem přes obnovení systému,krok za........."cesta k dvd neplatná"

To je ovšem chyba (jako instalovat z Windows, ne neznalost angličtiny).Jaké je konfigurace počítače/notebooku?

uefi/legacy/mbr/gpt, skrátka študuj, ako na Bios a všakovaté inô baštrngovanie....

jinými slovy,dej to odborníkům?

Chybný postup. Co s tím?Vzorový postup instalace OS WNT do čistého SSD|VHD najdeš ve FAQ:http://forum.zive.cz/viewtopic.phpNásleduje optimalizace OS:http://forum.zive.cz/viewtopic.phpPokud to nezvládneš:svěř to odborníkovi.Není to hračka pro začátečníky.